Фарбування
ПН-НД: 9.00 - 19:00

КУХНЯ на замовлення у Києві

Як замовити кухню: з чого почати та як заощадити?

  • Першим кроком на замовлення кухні є прорахунок вартості. Для цього необхідно опрацювати проект, вибрати матеріали та погодити комплектацію. Для цього можна попрацювати з дизайнером у салоні меблів Тріо Кухні або зробити онлайн. Якщо цінова політика влаштовує, то можна продовжувати.
  • Потім на об'єкт виїжджає технолог, який робить грамотний замір приміщення. Далі відбувається розробка точного проекту кухонних меблів з урахуванням вимірів приміщення, а також коригування розмірів та узгодження обраних матеріалів.

  • Після цього укладається договір і вноситься передплата в розмірі 50% вартості меблів. Доставка та монтаж здійснюються в обумовлений термін, а за кілька днів до вивезення замовнику погоджується дата та здійснюється оплата залишку 40%, решта 10% оплачується після монтажу.
  • Якщо ви хочете заощадити при замовленні кухні, варто порівняти ціни у рівноцінних компаній, у яких якість продукції та довіра до виробника схожі. При цьому варто враховувати, що різні виробники меблевих комплектуючих мають широкий асортимент товару, включаючи як бюджетні, так і преміум-класи. Наприклад, фурнітура Blum має різні лінійки петель, включаючи як прості, так і дорожчі. Також розрізняються за ціною та функціональними здібностями системи висування та механізми.

  • Важливо розуміти, що бренд не завжди гарантує високу якість продукції, і при виборі матеріалів для кухні необхідно уточнювати конкретні характеристики та особливості.

 

Подивіться наше "Портфоліо"

 

Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram