Фарбування
ПН-НД: 9.00 - 19:00
  • UK
  • |

Вітальні, гірки та тумбі під ТБ.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Підзаголовок H2 для сторінки послуги

Вітальня – це кімната, яка привертає найбільшу увагу. Увечері сім'я збирається тут, спілкується, дивиться телевізор, грає і приймає гостей, тому меблі повинні бути відповідними: зручними, практичними, комфортними і місткими. Крім того, всі предмети меблів повинні поєднуватися та створювати єдину атмосферу дизайну. Співробітники «Тріо Кухні» створять оригінальні дизайнерські ідеї меблів для вітальні, які допоможуть створити затишну та дружню атмосферу, яка надихає та заряджає позитивною енергією. Гірки також називають стінками через різну висоту секцій. Вони вважаються найбільш надійним та зручним способом зберігання речей. У Києві стіни з'явилися відносно нещодавно, лише у 80-х роках минулого століття. Але тоді вони були дуже нудними та непоказними, являючи собою однакові по ширині та висоті шафи та антресолі, які стояли в кожній квартирі. Однак тепер меблева індустрія відмовилася від таких "клонів". Ми можемо виготовити по-справжньому оригінальні та стильні меблі, причому кожна секція стінки неповторна у своєму стилі та витонченості. Стінки можуть складатися як із багатодверних, так і однодверних шаф. Вони можуть бути короткими, а іноді охоплювати всю вітальню, включаючи тумби під телевізор, звичайно, якщо це готельні меблі. Крім того, вони можуть використовуватися як меблі для спальні, дитячої кімнати або передпокою. Щоб уникнути порожніх кутів, використовуються кутові шафи, що раціоналізують кожен сантиметр простору будинку.
Виготовлення меблів для вітальні на замовлення є найбільш затребуваним напрямком у Києві та Київській області. В даний час модульні конструкції користуються великою популярністю, оскільки дозволяють легко змінювати компонування елементів та забезпечують підвищену функціональність. На відміну від традиційних корпусних меблів, модульні конструкції дозволяють комбінувати елементи з різною шириною, глибиною та висотою.


Меблі виготовляються на замовлення з урахуванням індивідуальних потреб клієнта та заданими розмірами. Цей варіант є кращим з погляду комфорту і гармонії з іншими елементами інтер'єру.
Вітальні на замовлення мають безліч переваг, таких як різноманітність геометричних розмірів, колірних рішень та матеріалів, адаптація проектів під конкретні умови приміщення, модульність, можливість трансформації та доповнення елементами, а також максимальна функціональність. Такі вітальня є ідеальним рішенням для невеликих квартир, оскільки дозволяють використовувати простір максимально ефективно.
Вибір стандартних або індивідуальних рішень для проекту вітальні та меблів на замовлення залежить від бажань та фантазії клієнта, які допоможуть підкреслити індивідуальність інтер'єру до міліметра відповідно до габаритів приміщення.
Особливості організації вітальні можуть бути виражені через конструктивні елементи модульних меблів, такі як:
1. Шафи та комоди для розміщення одягу, книг, посуду та інших речей;
2. Тумби з різними розмірами та висотою;
3. Універсальні полиці;
4. Стелажі;
5. Пенали. У виготовленні модульних меблів використовуються різноманітні матеріали, включаючи плити ЛДСП та ЛМДФ – недорогі, практичні матеріали збалансованих експлуатаційно-естетичних властивостей.

Найбільш оптимальним варіантом з погляду співвідношення вартості та якості є панелі ЛДСП та ЛМДФ, які широко застосовуються завдяки наступним перевагам:
• мають високу стійкість до грибків, бактерій та вологи;
• більш вогнестійкі, ніж дерев'яні матеріали;
• мають декоративне покриття із сучасного екологічно чистого матеріалу, що забезпечує високий естетичний ефект;
• володіють високою однорідністю і властивостями міцності;
• мають високу ремонтопридатність;
• надають великі можливості виготовлення складних конструкцій.
Залежно від потреб використання, вітальні можуть бути поділені на дві основні групи:
• універсальні меблі, які можуть використовуватися в різних приміщеннях. Цей набір зазвичай включає пряму або кутову шафу, яка легко переставляється для зміни інтер'єру;
• індивідуальні меблі для вітальні, які виготовляються на замовлення і точно відповідають розмірам приміщення.
Студія меблів "Тріо Кухні" пропонує широкий вибір індивідуальних вітальні, які виготовляються за індивідуальними розмірами та уподобаннями. Ви можете вибрати стиль та комплектацію меблів, а також додатково замовити будь-який елемент обстановки з відповідним дизайном.
Замовлення меблів від виробника завжди коштує дешевше і має високу якість. Наша компанія пропонує індивідуальний підхід, враховуючи конкретні вимоги до розмірів, дизайну та умов експлуатації вітальні. В результаті ви отримаєте сучасний комплект меблів, який не тільки естетично привабливий та комфортний, але також довговічний та практичний.

Подивіться наше "Портфоліо"

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram