Фарбування
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Передпокій

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Підзаголовок H2 для сторінки послуги

Придбати Передпокій виготовлений спеціально для вас від компанії «Тріо Кухні» в Києві та Київській області. Передпокій – один з найважливіших елементів інтер'єру в будинку, який може бути виготовлений за індивідуальними розмірами та на замовлення. Залежно від конструкції, бувають відкриті і вбудованими орними шафами і купе. Вони допомагають створити затишну та організовану атмосферу при вході до квартири. Передпокій також є декоративним та художнім елементом, який виражає стиль та індивідуальність будинку. Наша компанія пропонує можливість замовити Передпокій на замовлення для квартири чи будинку безпосередньо від виробника.
Передпокій - це ексклюзивний помічник у вашому будинку Візитною карткою нашої компанії є унікальні системи зберігання речей для передпокою, що ідеально відповідає інтер'єру кімнати і дозволяє організувати всі речі так, щоб вони завжди були під рукою. Наша компанія приділяє скрупульозну увагу кожної деталі, щоб забезпечити високу якість нашої продукції.

Подивіться наше "Портфоліо"

Як підібрати конструкцію шафи
Сучасні гардероби оснащені різними відділеннями, які можуть вмістити велику кількість верхнього одягу та взуття. Багато моделей передбачають антресолі, полиці, висувні ящики та "ліфти", що спрощують процес використання. Однак, як вибрати найбільш відповідну конструкцію?
Класичний передпокій зазвичай має дверцята, відкриту частину і місце для зберігання взуття.
  Дизайнери створюють такі конструкції, приділяючи увагу кожній деталі. Це проявляється у якісній основі шафи, металевій фурнітурі та декоративному оформленні фасаду. Такі меблі гармонійно вписуються у будь-який інтер'єр.

Подивіться наше "Портфоліо"


Передпокій з інтегрованим Шафа-купе є більш сучасною моделлю, що економить місце. Конструкція дверей переміщається у вертикальній площині (в один бік чи різні). Вони масивніші, ніж у звичайних шаф, тому для їх відкриття/закриття потрібно докласти зусиль. Головна перевага полягає в тому, що двері шафи не заважають, як у класичній моделі, і дозволяють заощаджувати місце без шкоди для місткості.
Вбудовані Передпокої є міні-гардеробними. Такі моделі стають частиною інтер'єру, їх можна не помітити, але вельми функціональні. Вбудовані Передпокій є системою з різними пристроями для підтримки порядку, такими як полиці, кошики, ящики і т.д. З їхньою допомогою можна легко зберігати не тільки повсякденні речі, а й одяг на період міжсезоння.
При виборі Передпокою необхідно враховувати відповідність його стилю з іншим інтер'єром. Вбудовані конструкції виготовляються тільки на замовлення. Їх не можна перемістити в інше місце або розібрати. Таке рішення дозволяє врахувати особливості приміщення та його індивідуальність.

Подивіться наше "Портфоліо"

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram